Tommy Hilfiger 1791417

Najtańsza oferta
TOMMY HILFIGER 1791417 - Dostępny od ręki! Wysyłka do 24h! Raty Gwarancja Wysyłka z PL - Czarny
od 564,00 zł
Zobacz w sklepie
Tommy Hilfiger 1791417
od 588,60 zł
Zobacz w sklepie

Tommy Hilfiger 1791417 to zegarek przeznaczony dla panów. Interesujący wygląd czasomierza osiągnięto dzięki tarczy w kolorze szarym. Koperta pozostała przystrojona kolorem stalowym duża jest na 44 mm, a także ma grubość 10 mm - w kształcie kolistym.

Tommy Hilfiger to nazwisko, a zarazem producent która jest znana każdemu kto jednak trochę interesuje się modą. Założycielem brandu jest Thomas Jacob Hilfiger, od ponad trzydziestu lat jeden z bardziej rozpoznawalnych wizjonerów świata mody.

Wszystkie produkty, także zegarki tej marki charakteryzuje wyjątkowy wygląd, który przypasowany jest do aktualnej serii ubrań w danym sezonie. Kwarcowa bateria umieszczona w modelu 1791417 zapewnia zasilanie jego mechanizmu.

Pasek w odcieniach koloru czarnego zrobiony jest z wysokiej jakości skóry zapewniającej odporność i komfort noszenia. W tym modelu kopertę zrobiono ze stali rdzoodpornej która pozwala na wysoką niepodatność na czynniki atmosferyczne oraz np.

korozję. Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zagwarantuje mu wytrzymałość na większość zarysowań w codziennym stosowaniu. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np.

w czasie mycia rąk. Marka za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.

  • Producent: Tommy Hilfiger
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Kolor tarczy: niebieski
  • Kolor paska: czarny
  • Rodzaj paska: pasek skórzany
  • Funkcje: datownik
  • Szerokość koperty: 44 mm