Tommy Hilfiger 1791275

Najtańsza oferta
Tommy Hilfiger 1791275
od 703,08 zł
Zobacz w sklepie

Zegarek męski 1791275 firmy Tommy Hilfiger to stylowe połączenie funkcjonalności oraz popularnego wzornictwa. Model ten występuje w kolekcji Dean. Ciekawą budowę zegarka osiągnięto dzięki tarczy w kolorze granatowym.

Koperta duża jest na 46 mm i ma grubość 11 mm - znamionuje się kolistym kształtem. Tommy Hilfiger to nazwisko, a zarazem marka która jest znana każdemu kto jednak trochę interesuje się modą.

Założycielem marki jest Thomas Jacob Hilfiger, od ponad trzydziestu lat jeden z najszczególniej docenianych wizjonerów świata mody. Wszystkie produkty, biorąc pod uwagę też zegarki tej producenta znamionuje wyjątkowy design, który zawsze dobrany jest do aktualnej kolekcji ubrań w danym sezonie.

Kwarcowa bateria zamontowana w zegarku 1791275 gwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Pasek tworzony jest z wysokiej jakości skóry zapewniającej wytrzymałość i wygodę wykorzystywania. Wysoką jakość wykonania koperty zapewnia materiał wykorzystany do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna będąca wytrzymała na czynniki atmosferyczne, a także korozję.

zastosowany datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty. Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które gwarantuje mu odporność na większość zarysowań w powszednim użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 osiągalne jest chwilowe zamoczenie zegarka np.

w trakcie mycia rąk. Model skierowany dla ludzi ceniących elegancję oraz interesujące i stylowe rozwiązania. Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe opakowanie producenta. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną przy pomocy autoryzowanych punktów serwisowych.

  • Producent: Tommy Hilfiger
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Kolor tarczy: niebieski
  • Kolor paska: brązowy
  • Rodzaj paska: pasek skórzany
  • Funkcje: datownik
  • Szerokość koperty: 50 mm