Tommy Hilfiger 1710354

Najtańsza oferta
Tommy Hilfiger Ultra Slim Brown Leather Watch With Gold Dial 1710354 - Brown
od 830,38 zł
Zobacz w sklepie
Tommy Hilfiger 1710354
od 624,03 zł
Zobacz w sklepie

Zegarek męski 1710354 firmy Tommy Hilfiger to dobre połączenie funkcjonalności i interesującego designu. Model ten w gamie innych zegarków tego producenta występuje w serii Ultra Slim. Atrakcyjną konstrukcję czasomierza osiągnięto dzięki tarczy w kolorze granatowym.

Koperta spora jest na 40 mm oraz ma grubość 6 mm - znamionuje się okrągłym kształtem. Producenta, a zarazem logo Tommy Hilfiger nie ma sensu przedstawiać osobą znającym się na modzie. Założycielem firmy jest Thomas Jacob Hilfiger, od ponad trzech dekad jeden z najistotniej rozpoznawalnych projektantów mody.

Wszystkie produkty, wliczając w to równocześnie zegarki tej producenta znamionuje indywidualny design, który za każdym razem współgra z aktualną serią ciuchów w danym sezonie. Model 1710354 ma mechanizm zasilany tradycyjną baterią kwarcową.

Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej trwałość i wygodę użytkowania. Wysoką jakość wykonania koperty zagwarantuje materiał wykorzystany do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest oporna na czynniki atmosferyczne, a także korozję.

Utwardzane szkiełko mineralne daje wydajną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Wodoszczelność na poziomie WR 30 gwarantuje poprawne działanie podczas niewielkich zamoczeń np. Podczas mycia rąk. Model asygnowany dla ludzi lubiących elegancję oraz unikatowe i stylowe rozwiązania.

Model ten sprzedawany jest w oryginalnym opakowaniu producenta. Firma za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.

  • Producent: Tommy Hilfiger
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Kolor tarczy: niebieski
  • Kolor paska: brązowy
  • Rodzaj paska: pasek skórzany
  • Szerokość koperty: 40 mm