Kratka ściekowa 150mm x 150mm pp marki Karmat

Chwilowo brak oferty dla tego produktu

Kratki ściekowe stosowane są do odprowadzania ścieków gospodarczo – bytowych, przemysłowych oraz wód opadowych. Ich konstrukcja pozwala na montaż na poziomie gruntu, podłogi lub dachu. Stanowią końcowe, odbiorcze punkty w grawitacyjnych systemach kanalizacyjnych.

W odróżnieniu od produktów innych producentów korpus naszej kratki jest szczelnie zgrzany, co wyklucza przedostawanie się niepożąinformacji zapachów. W górnej części korpusu znajduje się korek rewizyjny z uszczelką, umożliwiający w uzasadnionych przypadkach na łatwe wprowadzenie do instalacji tak zwanej „żmijki". Kratki ściekowe Karmat mają szczelny korpus zawierający syfon, mieszczący 0,5 l wody, co w przypadku rzadkiego używania uniemożliwia wysychaniu i przedostawaniu się przykrych zapachów z kanalizacji. Nieszablonowa wytrzymałość powoduje, że zamontowane w łazience czy innym pomieszczeniu kratki są oporne na ponadnormatywny nacisk czy uderzenie ciężkimi przedmiotami i praktycznie niezniszczalne.

kompozycja rusztu i jego wytrzymałość również że podczas stosowania nie traci walorów estetycznych. Dodatkowym plusem konstrukcji technologicznej rusztu kratki jest jego odporność na odkształcenia, co po zamontowaniu go w podłodze wytworzonej z płytek skutkuje nienagannie równą (bez wgięć i odkształceń) powierzchnią. W sprzedaży znajdują się także dwa typy kratek z rusztem z blachy chromoniklowej do używania np. W pomieszczeniach kuchennych, gastronomicznych itp.

Kratki ściekowe KARMAT produkowane są z polipropylenu. Dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe na korozję, czynniki chemiczne i działanie temperatury do 95˚C.

Kratki ściekowe KARMAT wytwarzane są z zachowaniem wymagań normy PN-EN 1253

wymiary korpusu:

Długość - 19 cm

Szerokość - 19 cm

Wysokość - 12,5 cm

Wyjście na rurę - Ø50

rozmiary kratki: 15 x 15 x 1,3 cm

    • Producent: Karmat
    • Kategoria: Wpusty i kratki ściekowe

Powiązane produkty