Burberry Brit Rhythm Men 50ml EdT

Najtańsza oferta
Burberry Brit Rhythm For Him woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
od 74,92 zł
Zobacz ofertę
Burberry Brit Rhythm Woda toaletowa 50ml + Próbka Gratis!
od 83,99 zł
Zobacz w sklepie
Burberry Brit Rhythm For Him woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
od 74,92 zł
Zobacz w sklepie
Burberry Brit Rhythm For Him woda toaletowa 50 ml dla mężczyzn
od 90,71 zł
Zobacz w sklepie

pachnidła Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wymyślnia oraz pełnię prawidłowego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej firmy najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to nieszablonowej jakości tkanin i idealnemu wykonaniu swych projektów, zyskując grono szacownych , a także niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest dzisiaj jednym z najszczególniej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze pachnidła Burberry zostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym zapachem marki. Dziesięć lat później został zaprojektowany wyjątkowo damski, świeży i subtelny, kwiatowo-pudrowy zapach "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf zapachów Burberry to tradycyjny styl uosabiający jednocześnie innowacyjny brytyjski szyk, o szykownym i zniewalającym charakterze łączącym innowacyjność i jakość.perfumy Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

firma Burberry za każdym razem zabiegała o stworzenie czegoś, co zniewala wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego ładna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się nawet rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl

    • Producent: Burberry
    • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
    • Pojemność: 50 ml