Haxe Termometr na podczerwień bezdotykowy hw-2

Najtańsza oferta
HAXE HW-2 Termometr medyczny na podczerwień
od 82,00 zł
Zobacz w sklepie
Termometr momentalnie mierzy temperaturę bez kontaktu z powierzchnią, co powoduje, że jest łatwiejszy w użyciu od tradycyjnych termometrów.

Haxe HW2 to przystępny w wykorzystywaniu termometr bezdotykowy na podczerwień. Wyświetla wyniki pomiaru temperatury: ciała, otoczenia, wody do kąpieli w czasie poniżej 1 sekundy.Termometr ekspresowo mierzy temperaturę bez kontaktu z powierzchnią, co sprawia, że jest łatwiejszy w użyciu od klasycznych termometrów pod ramię, doustnych, doodbytniczych, dousznych.


Bezdotykowy pomiar na czole pozwala łatwo, szybko i bezinwazyjnie mierzyć temperaturę choćby u najmniejszych lub wyjątkowo ruchliwych dzieci.


Oprócz pomiaru temperatury ciała, można mierzyć także temperaturę wody do kąpieli, mleka w butelce, innych powierzchni i temperaturę powietrza.
Pomiar temperatury jest przystępny - wystarczy nacisnąć przycisk i przeczytać wynik. W dodatku, dokonanie pomiaru jest sygnalizowane dźwiękiem, który w razie przekroczenia progu gorączki staje się alarmowy. Funkcja samoczynnego wyłączania zniża zużycie baterii.


pokrywa termometru jest produkowana z wysokiej jakości plastiku, co ułatwia utrzymanie go w czystości oraz chroni przed uszkodzeniami. Ergonomiczny zarys zapewnia komfort i pewność pomiaru także w podróży.


Urządzenie nie wymaga użytkowania żadnych nasadek, kapturków i innych części wymagających uzupełniającego, ciągłego zakupu.parametry TERMOMETRU:-szybki pomiar <1 sekundy- odczyt wyniku w ciągu mniej niżeli 1 sekundy zamiast długiego czekania jak w klasycznych termometrach


-bezdotykowy - upraszcza zachowanie higieny, broni przed przenoszeniem infekcji, może być wykorzystywany w szpitalach


-pomiar temperatury ciała, innej powierzchni albo otoczenia - pozwala zmierzyć także temperaturę wody do kąpieli, mleka, jedzenia, itd.


-pomiar temperatury otoczenia - upraszcza zapewnienie komfortu chorej osobie


-funkcja ostrzegania o zbyt wysokiej temperaturze z możliwością ustawienia wartości wysokiej temperatury


-rejestracja wyników w dwóch trybach: jednostkowym (pojedynczy pomiar) lub ciągłym (skanowanie powierzchni)


-pokaźny ekran LCD - ulepszona widoczność pomiaru


-podświetlenie wyniku - pozwala dokonywać pomiaru nawet w nocy


-pamięć ostatnich 32 pomiarów - pozwala na kontrolę tendencji gorączki


-samoczynne wyłączanie - oszczędza baterie


-wskaźnik niskiego poziomu baterii - pozwala uniknąć sytuacji, kiedy termometr przestaje działaćdane technicznE:


Zakres pomiaru: temperatura ciała 35,5˚C~42,9˚C (95,9˚F~109,2˚F), temperatura powierzchni 0,0˚C~118˚C (32,0˚F~244,4˚F)


skrupulatność wyświetlacza: 0,1˚C lub ˚F


precyzyjność pomiaru:


w tzw. Normalnych warunkach, tj. W przedziale 35,5˚C~42˚C staranność wynosi ± 0,2˚C (0,4˚F).


rozmiary: 157 mm x 103 mm x 42 mm


Źródło zasilania: 2 x 1,5 V AA baterie alkaliczne


Waga urządzenia: ok.135 g


pakiet mieści polską instrukcje obsługi


Gwarancja 2 latawyszukany design i dokładne wykończenie powodują, że będzie rewelacyjny w dodatku jako prezent dla rodziny, znajomych czy młodych rodziców!atestY:
wykonany według światowych standardów, efektywny, bezusterkowy, jakość potwierdzona prestiżowymi atestami renomowanej szwajcarskiej firmy SGS (wiodąca jednostka tego rodzaju na świecie, zatrudniająca ponad 80 000 osób w ponad 1650 laboratoriach i biurach na całym świecie), atest zgodności CE dla wyrobu medycznego, co potwierdza bezpieczeństwo używania.Polska gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od dnia zakupu.

    • Producent: Haxe
    • Kategoria: Termometry