Apple iPhone 6 16GB

Najtańsza oferta
Telefon APPLE iPhone 6 16GB SILVER SREBRNY
od 939,99 zł
Zobacz ofertę
Telefon APPLE iPhone 6 16GB SILVER SREBRNY
od 939,99 zł
Zobacz w sklepie
Telefon APPLE iPhone 6 16GB SPACE GRAY CZARNY
od 939,99 zł
Zobacz w sklepie
Telefon APPLE iPhone 6 16GB GOLD ZŁOTY
od 939,99 zł
Zobacz w sklepie
iPhone urósł
I zeszczuplał

Stworzenie iPhone'a o obszerniejszym, bardziej nowoczesnym wyświetlaczu wymagało przesunięcia granic dizajnu. Począwszy od jednolitej pokrywy ze szkła i metalu, aż po uderzająco smukły profil, każdy detal pozostał dokładnie przemyślany, żeby Twoje doświadczenia były jeszcze lepsze. Dlatego iPhone 6, mimo pokaźniejszego wyświetlacza, nadzwyczajnie leży w dłoni. To jednorodna, harmonijna kompozycja, w której sprzęt nadzwyczajnie współpracuje z oprogramowaniem, dając początek nowej generacji iPhone'ów — ulepszonej w każdym calu.

ekran nie tylko obszerniejszy
ulepszony

Zbudowanie obszerniejszego wyświetlacza to obfita rzecz. Zbudowanie większego wyświetlacza Multi‑Touch o doskonałych, żywych kolorach i wyższym kontraście przy jeszcze szerszym kącie widoczności — to pokaźnie więcej. A właśnie tego dokonaliśmy, tworząc nasz nowy wyświetlacz Retina HD.

Ogromna moc
wielka sprawność

Zbudowany w oparciu o 64-bitową architekturę klasy komputerowej, nowy procesor A8 gwarantuje więcej mocy i dłuższą pracę, sterując przy tym obszerniejszym wyświetlaczem. Koprocesor ruchu M8 z niezwykłą sprawnością pobiera informacje z innowacyjnych czujników i w całości nowego barometru. A dzięki skuteczniejszej baterii iPhone'a 6 możesz zrobić na nim więcej i używać go dłużej niżeli kiedykolwiek.

Kamera, która odmieniła fotografię
teraz odmienivideo

iPhonem robi się na świecie więcej zdjęć aniżeli jakimkolwiek aparatem fotograficznym. Kamera iSight ma w pełni nowy sensor z funkcją Focus Pixels i świeże funkcje video, takie jak nagrywanie w formacie HD 1080p z częstością 60 klatek na sekundę albo 240 klatek na sekundę dla filmów w zwolnionym tempie, a także nagrywanie poklatkowe. Teraz będziesz posiadać jeszcze więcej powodów, żeby uwiecznić niezapomniane chwile na wideo.

prędkie połączenia bezprzewodowe
Jak świat długi i obfity

iPhone 6 szybciej pobiera informacje w sieci 4G LTE i obsługuje więcej pasm LTE niż jakikolwiek inny smartfon — co dla Ciebie oznacza jeszcze komfortowojszy roaming. A Wi‑Fi jest dzisiaj nawet trzykrotnie szybsze.

Bezpieczeństwo w jednym palcu
technika Touch ID

bezprecedensowa technika Touch ID pozwala Ci w przystępny sposób zabezpieczyć iPhone'a doskonałym hasłem: własnym odciskiem palca. Możesz go zastosować także do potwierdzania zakupów w iTunes, App Store i sklepie iBooks, co uwalnia Cię od konieczności wprowadzania hasła.

Następna generacja układów nawigacyjnych
technika A-GPS, GLONASS

GPS ma lepszy zasięg i jest precyzyjniejszy, natomiast AGPS pozwala na szybsze odnalezienie położenia, co może się okazać przydatne w nagłych sytuacjach. Używanie Glonass i GPS pozwala uzyskiwać użytkownikom nawigacji najdokładniejsze informacje na temat aktualnej pozycji. Mocne strony podwójnego zasięgu satelitarnego docenić mogą kierowcy w mieście gdzie wysokie budynki niejednokrotnie „zasłaniają" obfity fragment nieba, podczas wyjazdów na leśnej drodze gdy szukają wymarzonego domku na wakacje czyw trakcie opadów deszczu i śniegu na trasie wycieczki kiedy to sam sygnał GPS już nie wystarcza.

Największa odsłona iOS ze wszystkich.
Najnowocześniejsze rozwiązania

iOS 8 to najszczególniej progresywny mobilny system operacyjny na świecie. Nowe, zdumiewające możliwości i funkcje systemu iOS 8 pozostały zaprojektowane tak, żeby w pełni wykorzystać potencjał obszerniejszego wyświetlacza. Dlatego iOS 8 nie tylko wspaniale współpracuje z iPhonem 6 — sprawia, iż wszystko czego doświadczasz jest obszerniejsze i lepsze.

  • Producent: Apple
  • Kategoria: Telefony komórkowe
  • System operacyjny: iOS
  • Przekątna wyświetlacza: 4.7 "
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 1334 x 750
  • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
  • Pamięć wbudowana: 16 GB
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • Aparat przedni: 1.2 Mpx
  • Czas czuwania: 250 h
  • Komunikacja: WiFi, USB, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
  • Funkcje: kompas cyfrowy, GPS, odtwarzacz MP3
  • Pojemność baterii: 1815 mAh
  • Rodzaj karty SIM: nano SIM
  • Obsługa kart pamięci microSD: nie
  • Rodzaj baterii: Li-Ion