Panasonic EWDL83

Chwilowo brak oferty dla tego produktu

Szczoteczka soniczna Panasonic EW DL83

Szczoteczka soniczna Panasonic EW DL 83 to najnowsza szczoteczka z technologią soniczną, której głowica rusza się w przód i tył. Jest to jedyny taki model na rynku! Szczoteczka Panasonic EW DL83 genialnie czyści i dociera we wszystkie trudno dostępne miejsca w jamie ustnej. Dzięki technologii sonicznej, główka szczoteczki wykonuje aż 31.000 obrotów/min. Ale nie tylko powierzchnie zębów muszą być starannie oczyszczone: także dziąsła potrzebują dokładnej pielęgnacji. Na przeciw tym potrzebom wyszedł Panasonic wytwarzając szczoteczkę do kompleksowej i skrupulatnej higieny jamy ustnej. Nabywając szczoteczkę soniczną Panasonic EW-DL83 dostajesz kompletny komplet do pełnej higieny jamy ustnej.


mocne strony postępowej szczoteczki Panasonic EW DL 83:

Ekstra miękkie włosie szczoteczki - Włosie szczoteczki pozostało zaprojektowane z dodatkowych miękkich i niewielkich włókien (3 mm długości), które chronią wrażliwe zęby i dziąsła, a produktywnie usuwają płytkę nazębną nawet trudno przystępnych miejsc. Włosie ma średnicę zaledwie około 0,02 mm. Dla porównania ludzki włos ma grubość około 0,06 mm.

Spersonalizowane tryby pracy -Szczoteczka EW-DL83 ma dwa poziomy natężenia:

Soft - produktywnie i subtelnie oczyszcza zęby, jest nad wyraz stosowny dla wrażliwych dziąseł i zębów,

Normal - tryb bardziej aktywny, zagwarantuje dopełniającą funkcję miękkiego startu, czyli bardziej delikatny początek czyszczenia, osiągając maksymalna moc pracy dopiero po około 2 sekundach.

Wszystko to powoduje, że szczoteczka dostosowuje się do jednostkowych potrzeb użytkownika.

Podwójny system sygnalizacji - Panasonic pomaga w starannym i równym wyczyszczeniu całej jamy ustnej: Co 30 sekund, daje sygnał do zmiany ćwiartki i wskazuje, z krótką przerwą, iż zalecany dwuminutowy czas szczotkowania zębów został osiągnięty.

genialna w podróż - solidna bateria litowo-jonowa pozwala choćby na 60 minut pracy (szczotkowanie dwa razy dziennie po dwie minuty), czyli na pełne dwa tygodnie bez konieczności ładowania szczoteczki. Dzięki czemu możesz podróżować bez obawy rozładowania szczoteczki. W dodatku komplet jest wyekwipowany w etui podróżne, dzięki temu Twoja szczoteczka będzie niepodatna na jakiekolwiek uszkodzenia w podróży.

Ekspresowe ładowanie szczoteczki - Dzięki szybkiemu ładowaniu szczoteczka Panasonic EW-DL83 jest za każdym razem gotowa do użycia. W ciągu zaledwie jednej godziny jest ona w pełni naładowana. A wyłącznie 2 minuty ładowania są konieczne, aby jednokrotnie umyć zęby. Nigdy więcej problemów z rozładowaną szczoteczką!

nieszablonowy design - Dzięki praktycznej konstrukcji i wysokiej jakości materiałów z jakiej jest stworzona szczoteczka nie ślizga się ona w dłoni i umożliwia wygodne używanie. Inną ergonomiczną funkcją jest to,jednocześnie szczoteczka i ładowarka są wodoodporne i proste do utrzymania w czystości. Tak więc wszelkie resztki pasty do zębów i kamienia mogą być prosto usunięte.

Skład opakowania szczoteczki sonicznej Panasonic EW DL 83:

W komplecie znajduje się szczoteczka z jedną końcówką charakterystyczną WEW0935, i 2 końcówki specjalistyczne, w tym jedna międzyzębowa. Opakowanie zawiera także etui z miejscem na dwie końcówki, ładowarkę i pojemnik na 4 końcówki.

    • Producent: Panasonic
    • Kategoria: Szczoteczki elektryczne
    • Kolor: biały