Onkyo ls-t30

Najtańsza oferta
Onkyo LS-T30
od 1 999,00 zł
Zobacz w sklepie

Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora usztywniony poprzez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci jedynie znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie stosowania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz jednocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś nieprzeciętnego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do stosowania z obszernymi nawet 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym kablem. Znaczny 16 cm subwoofer idealnie łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki by produkować energiczny, głęboki i detalowy dźwięk.

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego producenta DTS Sound Studio™, pozwolą Ci dokładnie zbratać się wyświetlanej treści. LS-T30 jest wyekwipowany w dekoder Dolby Digital, możesz więc z idealną jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD albo Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najkorzystniejsze jest jednak to, iż Twój LS-T30 może służyć jako konkretny system stereo do którego można łatwo dostarczyć dźwięk ze smartfona z użyciem Bluetooth lub podłączyć odtwarzacz multimedialny przy pomocy analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

LS-T30 jest szczególnie płaski i łatwo daje się wkomponować w aranżacja pokoju, a do tego proponuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania trudnego sytemu wielogłośnikowego.

    • Producent: Onkyo
    • Kategoria: Soundbary