MATERAC LATEKSOWY HEVEA DISNEY JUNIOR GRAFFITI GIRL LUX 200x90 + PODUSZKA 45X45 GRATIS! Wyrób medyczny kl. I

Chwilowo brak oferty dla tego produktu
Materace Hevea Junior to seria materacy produkowana specjalnie z myślą o dzieciach po okresie łóżeczkowym oraz młodzieży (do wagi 80 kg). Wkład materaca to jednolity, perforowany blok lateksowy, który dzięki zaimplementowaniu oryginalnych kanalików wentylacyjnych zagwarantuje genialną wentylację powietrza, co zapobiega poceniu się dziecka i czyni środowisko wolne od pleśni, grzybów i roztoczy.
Antyalergiczne środowisko produkowane przez lateks i kompletnie antyalergiczne materiały wykorzystane do produkcji pokrowców stawia materace lateksowe Hevea JUNIOR na czołowym miejscu materacy przeznaczonych dla alergików, astmatyków i dzieci cierpiących na schorzenia związane z obecnością alergenów. POKROWIEC GRAFFITI GIRL
tkanina pokrowca wykonana jest na bazie oddychających włókien poliestrowych, które posiadają jedwabisty i miękki chwyt. Pokrowiec choćby przy wielokrotnym praniu zachowuje swoje pierwotne atrybuty higieniczne i wizualne. Znamionuje go duża odporność na uszkodzenia. Jest pikowany 300-gramową antyalergiczną, klimatyzowaną włókniną, która ma atest EkoTex standard 100.
Pokrowiec jest zdejmowany i rozpinany z 3 stron, co ułatwia utrzymanie właściwej higieny towaru. Pranie jest zalecane w temperaturze do 60 poziomów. Pokrowiec ma oryginalny wygląd w formie napisów, z linii Mickey z katalogu The Walt Disney Company, wzór graficzny dedykowany dla dziewczynek. Wszystkie materiały mają atesty:
EKOTEX kanon 100
EURO-LATEX ECO kanon

BEZPIECZNY DLA DZIECKA
BEZPIECZNY DLA NIEMOWLĄT
przyjaznY CZŁOWIEKOWI

Wysokość materaca około 13 cm
Waga materaca ok 14 kg
Zdejmowany pokrowiec (suwak z 3 stron)
Można go prać w temp do 60C subtelnymi detergentami.

    • Producent: Hevea
    • Kategoria: Materace
    • Wymiary: 90 x 200 cm
    • Rodzaj: lateksowy