Farba Dekoral Clean&Color (5904000011446)

Najtańsza oferta
DEKORAL CLEAN&COLOR LAWENDOWY VELWET 2,5L. FARBA LATEKSOWA
od 46,50 zł
Zobacz w sklepie
Farba Dekoral Clean&Color
od 57,98 zł
Zobacz w sklepie

Farba DEKORAL z serii CLEAN&COLOR artykuł przeznaczony głównie do wykorzystywania wewnętrznego, w ramach ozdobnego malowania ścian. Satynowe farby lateksowe z kolekcji DEKORAL CLEAN&COLOR to rewelacyjny dobór do każdego wnętrza, dający gwarancję unikalnego efektu dzięki bogatej kombinacji kolorów.

atuty farby DEKORAL z serii CLEAN&COLOR 7x bardziej wytrzymała standardowe farby łatwość usuwania powstałych zabrudzeń przychylna alergikom znakomite krycie powierzchni wysoka niepodatność na szorowanie.

Kolor farby DEKORAL z kolekcji CLEAN&COLOR DEKORAL CLEAN&COLOR LAWENDOWY VELWET: Lawenda uspokaja, roznieca zmysły i relaksuje na 100%. Daj się ponieść magii lawendowego velwetu. Zastosowanie farby DEKORAL z serii CLEAN&COLOR DEKORAL CLEAN&COLOR to artykuł dedykowany do ozdobnego malowania ścian we wnętrzu pomieszczeń.

Dzięki swoim właściwościom, satynowa farba lateksowa wyśmienicie sprawdza się w przestrzeni stworzonej z tynków cementowych, cementowo-wapiennych, powierzchni betonowych, tynków gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych oraz na powierzchniach pomalowanych farbami emulsyjnymi, jak na dodatek do tapet (w tym tapet z włókna szklanego i na podkładzie flizelinowym).

DEKORAL CLEAN&COLOR pozostawia gładką, satynową powłokę, wysoce niepodatną na zabrudzenia i typowe plamy, np. Ketchup, majonez, kreda, musztarda, cola, olej, czekolada, kawa etc. Kwestie technologiczne: DEKORAL z serii CLEAN&COLOR Aplikacja: Metody: pędzel, wałek, natrysk.

Rozcieńczenie: w razie potrzeby rozcieńczyć 5% wodą. Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C i nie wyższa niżeli +30°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 70%.

Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy precyzyjnie wymieszać. W zależności od absorpcyjności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy DEKORAL CLEAN&COLOR przy pomocy pędzla, wałka lub metodą natrysku.

Dla kolorów o istotnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw. Czas schnięcia: w temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok.

2 h. Pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 2-3 h odstępu czasu. Wydajność: do 15 m2/l przy jednej warstwie. Informacje o producencie DEKORAL to jeden z czołowych producentów na polskim rynku farb.

producent od kilkunastu lat dostarcza wysokiej jakości produkty, wyznacza trendy, inspiruje i daje rewelacyjny przykład, jak w prosty sposób można osiągnąć atrakcyjne aranżacje w swym wnętrzu.

    • Producent: Dekoral
    • Kategoria: Farby
    • Rodzaj: lateksowa
    • Kolor: czerwony