Hertz Bieżnia Platinum Wi-Fi (5906167009779)

Najtańsza oferta
Hertz Platinium Wi-Fi
od 2 798,00 zł
Zobacz w sklepie

Bieżnia to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują bezawaryjnego, innowacyjnego technicznie urządzenia. Dzięki swym niewielkim wymiarom oraz bezgłośnej pracy silnika genialnie spełni oczekiwania w każdej domowej siłowni.

7-calowy dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości wraz z prędkim procesorem i modułem Wi-Fi dostarczają nieszablonowych wrażeń. 6 symulatorów biegu w terenie, 15 wbudowanych programów treningowych i aż 20 programów treningowych użytkownika to kolejne konkretne strony bieżni.

Dzięki nim trening jest nie tylko interesujący i różnorodny, ale także rewelacyjnie dostosowany do preferencji i możliwości trenującego. Urządzenie napędza silnik o maksymalnej mocy 5 KM, a zakres prędkości ustala się w przedziale 0,8–18 km/h.

dodatkowo posiada ono automatyczną regulację konta nachylenia bieżni w zakresie od 0 do 15%, czułe sensory pulsu i 12-stopniowy system amortyzacji. Waga użytkownika nie może przekraczać 150 kg. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.

    • Producent: Hertz Fitness
    • Kategoria: Bieżnie