Prezenty świąteczne dla dziecka do 50 zł

Prezenty świąteczne dla dziecka do 50 zł

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż, a więc pora pomyśleć nad odpowiednim prezentem dla dziecka pod choinkę. Często spędzamy ten czas wśród najbliższych i chcemy obdarować dzieci wszystkich członków naszej rodziny. Wiąże się to z tym, że wydajemy coraz więcej pieniędzy. Zaprezentujemy takie rozwiązania, aby nie przeznaczać sporego budżetu na świąteczny prezent. Naszym zdaniem dobrym pomysłem jest ustalenie budżetu na poziomie maksymalnie 50 złotych. Powinno to dać nam i tak całkiem szerokie pole do wyboru. Oto naszym zdaniem najciekawsze prezenty świąteczne dla dziecka do 50 złotych.

 

Interaktywny piesek Brimarex

Ciekawą propozycją dla najmłodszych może być ten interaktywny piesek. Jest to zabawka, która śpiewa i mówi po polsku. Posiada on najwyższej jakości moduł dźwiękowy nagrany w Studiu Polskiego Radia. Obroża pieska podczas zabawy świeci migocząc. Zaraz po załączeniu piesek wita się z dzieckiem: Cześć! Mam na imię Kropek, chciałbym być Twoim przyjacielem! Chodź, pobawimy się. Zabawka może zachęcić dzieci do wspólnego biegania. Posiada wiele czujników, dlatego różnorodnie reaguje na dotyk w konkretnych miejscach.

 

Robot Solarny 4 w 1 Dinozaur

Jest to świetna propozycja dla każdego chłopca, który interesuje się techniką, majsterkowaniem. Mamy tutaj do czynienia z dinozaurem, który jest niezwykle prosty do złożenia. Nie potrzebne są do niego śrubki czy klej. To jednak nie wszystko, albowiem mamy tutaj do czynienia z produktem 4 w 1. Z jednego zestawu elementów jesteśmy w stanie wykonać aż 4 różne konstrukcje. Dodatkowo są one zasilane bateriami słonecznymi, przez co dziecko nauczy się prostych zasad zasilania.

 

Maszyna do szycia Brimarex

Bardzo ciekawa propozycja dla dziewczynek, które marzą o kreowaniu i szyciu ubrań. Jest to maszyna do szycia z efektami świetlnymi, w której znajduje się także komplet nici. Z jej pomocą każda mała krawcowa może stworzyć sporo wspaniałych kreacji dla swoich lalek i pluszowych misiów. Posiada sterownik w zarysie myszki komputerowej, który zastępuje klasyczny pedał do szycia.

 

STEFFI Lalka z ubrankami

W cenie poniżej 50 złotych zakupimy zestaw składający się z lalki Steffi oraz kilku kolekcji ubrań. Lalka jak i akcesoria wykonane są całkiem porządnie, a przy tym mogą stanowić dobrą i tanią alternatywę dla produktów Barbie.

 

Pulio namiot dla dzieci "Auto"

Bardzo ciekawy pomysł na miejsce do zabawy do pokoju lub ogrodu w okresie letnim. Jest to prosta konstrukcja w kształcie auta, która posiada wejścia zamykane są na rzepy. W dachu znajduje się otwór, który umożliwia stanie podczas zabawy. W miejscach szyb zamontowane zostały specjalne siateczki. W zestawie znajdziemy praktyczną torbę na zamek o średnicy 40 cm. Wymiary tego namiotu: to 130 x 70 x 80 cm. Dostępny jest on także w innych wzorach.

 

Mały Geniusz - Zbuduj układ słoneczny

Jest to świetny zestaw dla każdego dziecka, które żywo interesuje się kosmosem, wszechświatem. Poprzez ten zestaw dziecko pozna tajemnice fascynującego świata astronomii. W pudełku znajdziemy modele wszystkich planet wraz z ramką do ich zawieszenia. Zostały one wyprodukowane z plastiku z wyjątkowo wiernym odwzorowaniem. Dzięki zawieszeniu ich na specjalnych zaczepach, uzyskamy trójwymiarowy i realistyczny model Układu Słonecznego. To świetny pomysł na naukę oraz dekorację pokoju dziecięcego.

 

Wielki Quiz o Polsce

Kolejną propozycją jest gra planszowa, która dotyczy wiedzy dziecka o naszym kraju. Będzie ona świetnym połączeniem zabawy i nauki o Polsce. Można w niej przetestować wiedzę na temat polskiej historii, geografii, kultury czy przyrody. Każdy z graczy musi wybrać jedną z trzech odpowiedzi na wybrane losowo pytanie. Dzięki grze można sprawdzić także znajomość ortografii, umiejętność wymowy nieprzystępnych polskich zdań, jak i dostępna jest tu próba zręczności. W Wielkim Quzie znajdziemy ponad 200 kart z pytaniami, kostki do gry, plansze oraz żetony. Gra przeznaczona jest dla 2-6 osób.

 

Dobble - Rebel

Przykład kolejnej interesującej gry towarzyskiej. Liczy się w niej szybkość i spostrzegawczość, albowiem wygrywa ta osoba, która szybciej odszuka takie same symbole. Produkt ten sprawdzi się w każdej sytuacji. Może być wykorzystywany w szkole, domu, podczas podróży. Zasady są na tyle proste, iż po minucie każdy będzie wiedział, co ma wykonywać w swej turze. To nie tylko gra dla dzieci, lecz także świetny przykład rodzinnej zabawy.


Porównywarka cen CENOWE.PL poleca produkty w temacie:

  • 06.12.2017