Prezentacja najnowszych piekarników kuchennych

Prezentacja najnowszych piekarników kuchennych

Piekarniki należą do najbardziej przydatnych sprzętów AGD. Są wprost nieodzowne szczególnie dla osób lubiących pieczenie ciast. Wiadomo jednak, że przydają się również w trakcie przyrządzania rozmaitych dań na gorąco. Dlatego właśnie pasjonaci gotowania potrzebują najwyższej klasy wyposażenia. Na jakie sprzęty powinni zwrócić uwagę?

 

Amica IN. EB944BA

Model ten należy do najnowszej serii polskiego producenta. Został dostosowany do sterowania przy pomocy stworzonej do tego aplikacji mobilnej. Tym samym możliwe jest, z poziomu telefonu komórkowego, nadzorowanie jego pracy. Można go na odległość włączać, wyłączać i sterować wieloma innymi funkcjami. Na szczególną uwagę zasługuje również programator Smart Ti. Został on wyposażony w szereg praktycznych programów. Służą one między innymi do tego, by skrócić czas poświęcony na przyrządzenie ulubionych dań. Warto zwrócić też uwagę na innowacyjny system czyszczenia piekarnika. Wymaga on jedynie tego, aby użytkownik pozostawił w jego wnętrzu pojemnik z wodą. Całą resztę wykona odpowiednio przygotowany system. Bez komentarza nie można także pozostawić opcji Slow Cooking. Pozwala ona na przygotowanie potraw w niskich temperaturach. Poddane takiej obróbce termicznej zachowują one wiele składników odżywczych. Lista przydatnych funkcji tego sprzętu jest jednak o wiele dłuższa.

 

Electrolux EOB6651ANX

Ten nowoczesny piekarnik parowy został zaprojektowany tak, by pieczone w nim potrawy zachowały wszystkie swoje najlepsze cechy. Pozwala na to między innymi wbudowana termosonda umożliwiająca kontrolę temperatury przygotowywanego dania. Przydatny jest również bardzo duży wentylator służący do równomiernej cyrkulacji ciepłego powietrza. Dla ceniących ekologię oddano w użytkowanie system parowego czyszczenia wnętrza piekarnika, który nie wymaga wykorzystywania żadnych detergentów. Wielu docenia również to, że szklane drzwi można łatwo utrzymać w czystości. Pozwalają na to łatwe w demontażu zaczepy. Z ich pomocą można szybko zdjąć szybę z drzwi i po umyciu umieścić ją z powrotem na miejscu. Wszystkie najważniejsze funkcje można łatwo obsłużyć przy pomocy przejrzystego panelu sterującego.

 

Bosch HRG656XS2

Piekarnik serii 8 jest ozdobiony stalą szlachetną. Dlatego właśnie znakomicie prezentuje się w nowoczesnej kuchni. Posiada przy tym szereg technologicznie zaawansowanych i przydatnych opcji. W pierwszej kolejności trzeba wymienić tę o nazwie PerfectChef. Odpowiada ona za automatyczne ustawienie parametrów dla setek rozmaitych potraw. Tym samym można uniknąć tego, że jakakolwiek z nich będzie niedogotowana lub nienależycie wypieczona. Prostą i wygodną obsługę zapewnia także wyświetlacz dotykowy. Z jego pomocą można wybrać dowolny program i ustawić wszelkie potrzebne parametry.

 

Gorenje BCM547ST

Producent ten od wielu lat słynie z nowatorskich rozwiązań. Na pierwszy rzut oka zauważyć można zatem innowacyjny kształt wnętrza piekarnika. Został on zainspirowany starymi piecami opalanymi drewnem. Tym samym wszystkie potrawy są równomiernie ogrzane i odpowiednio przygotowane. Na uwagę zasługuje również system MultiFlow 360° sterujący cyrkulacją powietrza we wnętrzu. Warto dodać, że szereg użytecznych funkcji został uzupełniony o zalety mikrofalówki. Tym samym łatwe staje się odgrzanie wcześniej przygotowanych potraw.

 

Samsung BQ1D4T081

Południowokoreański producent słynie z najnowszych technologii. Jest to widoczne także w przypadku sprzętów AGD. Ten prezentowany tutaj został wyposażony w innowacyjny system DualCook. Odpowiada on za oddzielenie od siebie dwóch komór grzewczych. Tym samym możliwe staje się przyrządzenie dwóch różnych potraw w tym samym czasie, a nawet – ustawienie różnych temperatur dla każdej z nich. Spośród innych ciekawych funkcji wymienić należy system służący do czyszczenia parą. Ponadto do dyspozycji użytkownika oddano teleskopowe prowadnice, system Soft Door i automatyczne menu. To wszystko sprawia, że produkt ten znacząco wyróżnia się na tle podobnych do niego.

Najnowsze piekarniki zadziwiają użytą w nich technologią. Inżynierowie dołożyli bowiem wszelkich starań, żeby dać klientom najnowsze rozwiązania. Tym samym można mieć pewność, że pieczenie ciast i przygotowywanie złożonych dań przestanie sprawiać jakiekolwiek trudności.


Produkty w temacie porównaj zanim kupisz - CENOWE.pl

  • 08.08.2017
Bosch HBA43S360E

Marka: Bosch

od 1 244,60 zł
Electrolux EEB4231PO

Marka: Electrolux

od 799,00 zł
Bosch HBG634BB1

Marka: Bosch

od 1 899,99 zł
Amica EB7541DB

Marka: Amica

od 797,00 zł
Hotpoint FT95VC.1

Marka: Hotpoint

od 1 293,00 zł
Samsung NV70H5787CB

Marka: Samsung

od 1 965,50 zł